Přeskočit na obsah

Služby

Semináře

Osvojte si jednoduché techniky a ověřené strategie, které vám pomohou dostat vaše zdraví pod kontrolu, eliminovat chaos všedního dne a vybudovat pevné základy na cestě k osobnímu úspěchu.

Coaching

Získejte spolehlivého průvodce na své cestě k osobnímu růstu a vybudujte pevné a stabilní návyky, které vám pomohou stát se zdravější, sebejistější, spokojenější a úspěšnější verzí sama sebe.

Silově kondiční plán

Vyhněte se cestě pokusů a omylů. Získejte za svou dřinu maximum. Pomocí individuálních tréninkových plánů překonáte své limity a získáte silné a funkční tělo, na které budete moci být po právu hrdí.

5/5
S Romanem jsem začal spolupracovat v září a díky jeho profesionalitě a pomoci se mi podařilo dosáhnout mého cíle – zhubnout. Díky Romanovi, pro mě cvičení není utrpením, jako tomu bylo v hodinách tělocviku, ale zábavou. Pokud hledáte kvalitního trenéra, který má hluboké znalosti ve svém oboru a svým oborem žije, jednoznačně se obraťte na Romana.
Radim N.

Máte otázky?

Máte nějaké přání nebo dotaz? Neváhejte se na mě obrátit pomocí formuláře níže. Odpovím vám v nejbližším možném termínu.