Přeskočit na obsah

Semináře

Foundations

Přijměte odpovědnost za své zdraví a položte pevné základy svého osobního rozvoje. V rámci tohoto osmihodinového semináře se seznámíte se základy filozofie Moderního bojovníka a jeho metodami pro kultivaci zdraví, síly a dlouhověkosti. Společně se zaměříme na základní koncepty čtyř pilířů zdravého životního stylu, Dýchání, Stravy, Pohybu a Odpočinku a ukážeme si, jak jednotlivé strategie proměnit ve stabilní návyky, které se snadno stanou nedílnou součástí vašeho životního stylu.

Oxygen Advantage

Tajemství zdraví, kondice a celkové fyzické pohody se ukrývá v tom nejzákladnějším a zároveň nejpřehlíženějším aspektu vašeho tréninku. V tom, jak dýcháte. Připojte se k nám na tomto šestihodinovém semináři a objevte jednoduché, vědecky podložené techniky, které vám pomohou zbavit se pocitu dušnosti, zlepšit kvalitu spánku, zvládat projevy astmatu, nadměrného stresu i úzkosti a katapultují vaši kondici daleko za hranice toho, co jste pokládali za možné.

Warrior nutrition

Navraťte svému tělu jeho přirozenou vitalitu a zbavte se přebytečného tuku tím, že začnete jíst způsobem, ke kterému bylo vaše tělo stvořeno. Zapomeňte na drastické diety a počítání kalorií. Na tomto šestihodinovém semináři se společně vrátíme k samotným základům efektivní výživy a ukážeme si jednoduché strategie, které vám pomohou vybudovat stabilní stravovací návyky pro pevné zdraví, štíhlou postavu a lepší soustředění. Bez hladu a nutnost vzdát se radosti z dobrého jídla.

GFM Elements

Osvoboďte své tělo z řetězů sedavého způsobu života a postavte stabilní základy své fyzické autonomie. Na tomto šestihodinovém semináři se zaměříme na samotné základy funkčního pohybu. Ukážeme si, jak pomocí jednoduchých a hravých pohybů zaplnit mezery ve vašem brnění a vybudovat silné, pružné a odolné tělo, schopné odolat nástrahám každodenního života i sportu. Aniž byste k tomu potřebovali víc, než jen pár volných metrů podlahy a patnáct minut denně.

Kettlebell Essentials

Dostaňte se do nejlepší kondice svého života, zlepšete svůj výkon a zpevněte tělo tak, aby bylo schopné odolávat všemu, co před vás život postaví. Na tomto šestihodinovém semináři se zaměříme na trénink s kettlebell, univerzální posilovnou do ruky, která dokáže sama nahradit celé fitness plné těch nejmodernějších strojů a představíme si ty nejdůležitější cviky, jejichž techniku vypilujeme od úplných základů tak, abyste je dokázali použít doma sami, bezpečně a efektivně.

Becoming Bulletproof

Stres není náš nepřítel. Právě naopak, pokud s ním umíte zacházet, představuje neocenitelný nástroj, který vám pomůže dosáhnout vašeho plného potenciálu. Becoming Bulletproof je šestihodinový seminář, který nabízí poněkud netradiční pohled na stres a dobrovolné nepohodlí. V jeho průběhu si ukážeme, nejen jak zvládat stres, ale také jak ho použít pro zvyšování vlastní odolnosti a posilování toho nejdůležitějšího svalu, který máme. Naší vůle a schopnosti se soustředit.

Máte otázky?

Máte nějaké přání nebo dotaz? Neváhejte se na mě obrátit pomocí formuláře níže. Odpovím vám v nejbližším možném termínu.