Přeskočit na obsah

Coaching

Proč coaching?

Většina z nás strávila přes deset let života studiem a přípravou na budoucí kariéru. Škola nás naučila přemýšlet a analyzovat, osvojili jsme si v ní jazyky i základy humanitních a přírodních věd. Ovšem, získali jsme dovednosti, které potřebujete k tomu, abychom dokázali v životě skutečně uspět? Naučili jsme se, jak pečovat o své zdraví a psychickou pohodu? Ukázali nám, jak zastavit nekonečný proud myšlenek a soustředit svou nerušenou pozornost na jeden konkrétní cíl? Odpověď na tyto otázky bývá obvykle ne, což je také důvod, proč jsem vytvořil tento program.

Objevte svůj skutečný potenciál a vneste řád do chaosu všedního dne. Moderní bojovník představuje individuální program osobního rozvoje, který vám pomůže vybudovat si zdravé návyky a získat sebedůvěru a soustředění potřebné pro úspěch v každodenním životě. Začneme u vás, povíme si o vašich očekáváních i cílech a společně vytvoříme plán, který bude odpovídat vašim potřebám a možnostem. Nemusíte se přitom obávat žádných drastických změn. Jednotlivé kroky si rozdělíme do malých, každodenních úkolů a cvičení, které vám pomohou nejen dosáhnout cíle, ale také vybudovat stabilní návyky pro běžný život. Základem celého programu jsou pravidelné konzultace, které probíhají jednou týdně přes platformu skype, messenger, discord nebo zoom, takže je můžete absolvovat zcela online, bez nutnosti kamkoli dojíždět. Kromě toho budete mít také přístup k celé řadě doplňkových materiálů a soukromému komunikačnímu kanálu pro případ, že byste potřebovali radu, nebo oporu.

CO můžete očekávat?

Omezující diety, módní tréninkové programy, aplikace slibující postavu do plavek do třiceti dnů, motivační kurzy, pravděpodobně už jste vyzkoušeli celou řadu možností, jen abyste zjistili, že z dlouhodobého hlediska jednoduše nefungují. Já vám nabízím alternativu těchto extrémních řešení. Systém zaměřený na postupné budování zdravých návyků a jejich začleňování do vašeho každodenního života. S jejich pomocí budete schopni zhubnout přebytečná kila, nabrat svaly, zesílit a dostat se do vynikající fyzické i duševní kondice, aniž byste museli obětovat svůj osobní život. Konkrétně se během naší spolupráce můžeme zaměřit na:

 

  • Dýchání – jednoduché dechové techniky pro pevné zdraví a vynikající kondici

  • Strava – co a jak jíst, aby jídlo bylo vaše medicína a brána ke štíhlému a zdravému tělu

  • Pohyb – pohybové návyky, které vám dají mobilitu, sílu a kondici pro život

  • Odpočinek – strategie pro kvalitní spánek a regeneraci po náročném dni

  • Mentalita – metody pro pěstování soustředění a udržení nezbytného nadhledu

  • Stres – techniky pro zvládání stresu a jeho využití pro budování fyzické a psychické odolnosti

Cena

Skutečná změna návyků, pokud vám mají vydržet po zbytek života, vyžaduje čas. Tři měsíce jsou minimum, za které se dá dosáhnout hmatatelných výsledků, ale pokud chcete opravdovou změnu, je lepší vyhradit si na ni alespoň rok. Když jsem připravoval tento program, chtěl jsem, aby byl co nejdostupnější, ale zároveň aby přinášel opravdové výsledky. Z tohoto důvodu je potřeba, aby každý zájemce o coaching absolvoval úvodní tři měsíce předtím, než bude možné přejít měsíční plán.

Úvodní tříměsíční proměna: 9 000 Kč

Program na 1 měsíc: 3 500 Kč

Program na 3 měsíce: 9 000 Kč

Program na 1 rok: 30 000 Kč

Přihláška

Abych mohl všem svým studentům poskytnout čas a pozornost, kterou si zaslouží, musel jsem omezit počet lidí, kteří se tohoto programu v jeden čas, na 20. Tento limit je v současnosti bohužel naplněn, ale nevěšte hlavu. Pokud opravdu chcete znovu cítit sebevědomí a radost plynoucí z vědomí, že máte své zdraví plně pod kontrolou, a že se každý den budíte s dostatkem energie na zvládnutí všeho, co před vás život postaví, vyplňte formulář níže a registrujte se na čekací listinu. Já se vám ozvu obratem s detaily programu a informacemi kdy a jak byste se do něj mohli zapojit.