Přeskočit na obsah

Tréninkové plány

Built Strong

Built Strong nabízí komplexní silový trénink, který vám pomůže vybudovat pevné a odolné tělo. Díky unikátní kombinaci komplexních cviků a vlnění tréninkového objemu a intenzity umožňuje tento program budovat svaly, které jsou tak silné, jak vypadají, zlepšit tělesnou kompozici a vytvořit pevnou základnu pro vaše sportovní výkony. Uvolněte svou vnitřní sílu a vytvarujte si robustní a odolné tělo pomocí tohoto exkluzivního tréninkového programu.

FCS Screening

Zjistěte, jak dobře dokáže vaše tělo vyjádřit svou energii a udělejte krok směrem k vrcholovému výkonu. Během hodinu a půl trvající lekce otestujeme vaši rovnováhu, schopnost zachovat správné držení těla pod zátěží i schopnost produkovat a absorbovat a znovu využít energii. Na základě těchto informací pak sestavíme tréninkový plán, který vám pomůže tyto klíčové prvky sportovního výkonu efektivně rozvíjet tak, abyste ze svého těla dokázali dostat skutečné maximum.

FMS Screening

Nestavte své fitness na disfunkčních základech a vraťte svému tělu jeho přirozenou pružnost, stabilitu a sílu. Během hodinu a půl trvající lekce otestujeme vaše základní pohybové vzory a podíváme se na vaši mobilitu, stabilitu a koordinaci. Na základě těchto informací pak sestavíme tréninkový plán, podle kterého budete moci trénovat ve vašem fitness i doma. S jeho pomocí získáte zpět silné, zdravé a funkční tělo, schopné čelit všemu, co před vás život postaví.

Máte otázky?

Máte nějaké přání nebo dotaz? Neváhejte se na mě obrátit pomocí formuláře níže. Odpovím vám v nejbližším možném termínu.