Přeskočit na obsah

Tréninkové plány

FMS Screening

Nestavte své fitness na disfunkčních základech a vraťte svému tělu jeho přirozenou pružnost, stabilitu a sílu. Během hodinu a půl trvající lekce otestujeme vaše základní pohybové vzory a podíváme se na vaši mobilitu, stabilitu a koordinaci. Na základě těchto informací pak sestavíme tréninkový plán, podle kterého budete moci trénovat ve vašem fitness i doma. S jeho pomocí získáte zpět silné, zdravé a funkční tělo, schopné čelit všemu, co před vás život postaví.

FCS Screening

Zjistěte, jak dobře dokáže vaše tělo vyjádřit svou energii a udělejte krok směrem k vrcholovému výkonu. Během hodinu a půl trvající lekce otestujeme vaši rovnováhu, schopnost zachovat správné držení těla pod zátěží i schopnost produkovat a absorbovat a znovu využít energii. Na základě těchto informací pak sestavíme tréninkový plán, který vám pomůže tyto klíčové prvky sportovního výkonu efektivně rozvíjet tak, abyste ze svého těla dokázali dostat skutečné maximum.

Built Strong

Nenechte se uspokojit pouhým vzhledem. Vybudujte svaly, které jsou tak silné, jak vypadají. Built Strong představuje program funkční hypertrofie dovedený k dokonalosti. Na základě vašich současných výkonů a možností vytvoříme individuální program, pomocí kterého získáte svaly, které nejen dobře vypadají, ale také podávají vynikající výkony. To vše, aniž by vás trénink zcela vyčerpal a připravil vás o energii potřebnou pro zvládání každodenních povinností a aktivní život.

Máte otázky?

Máte nějaké přání nebo dotaz? Neváhejte se na mě obrátit pomocí formuláře níže. Odpovím vám v nejbližším možném termínu.