Přeskočit na obsah

Služby

Semináře

Vykročte na cestu za pevnějším zdravím a kondicí. Zúčastněte se našich vzdělávacích seminářů a získejte cenné informace ze světa zdraví a síly. Získané znalosti vám pomohou vybudovat pevné návyky, které změní váš život k lepšímu.

Coaching

Upevněte své zdraví a získejte postavu, o které jste vždy snili. Díky odbornému vedení, individualizovanému tréninkovému plánu, výživovým doporučením a změnám životního stylu dosáhnete svých cílů rychleji a spolehlivěji.

Tréninkové plány

Dosáhněte svého plného potenciálu, s našimi tréninkovými plány, zaměřenými na rozvoj síly a funkčních svalů. Speciální vybrané cviky, společně s odborným vedením a ověřenými postupy zajistí, že ze své dřiny vytěžíte vždy maximum.

5/5
S Romanem jsem začal spolupracovat v září a díky jeho profesionalitě a pomoci se mi podařilo dosáhnout mého cíle – zhubnout. Díky Romanovi, pro mě cvičení není utrpením, jako tomu bylo v hodinách tělocviku, ale zábavou. Pokud hledáte kvalitního trenéra, který má hluboké znalosti ve svém oboru a svým oborem žije, jednoznačně se obraťte na Romana.
Radim N.

Máte otázky?

 Neváhejte se na nás obrátit pomocí formuláře níže. Odpovíme vám v nejbližším možném termínu.