Přeskočit na obsah

Built strong

objevte svou skutečnou sílu!

Už vás nebaví klasické tréninkové programy, které se soustředí pouze na estetiku? Možná přišel čas vyzkoušet něco nového a zvolit si program, který vám zajistí nejen působivou postavu, ale také vyšší sílu a sportovní výkony. Představujeme vám Built Strong, program z dílny Strong First – revoluci ve světě silového tréninku.

 • Holistický silový trénink – Na rozdíl od klasických tréninkových metod, které se zaměřují na rozvoj izolovaných svalů volí Built Strong holistický přístup, soustředěný na rozvoj funkční síly s přenosem do každodenního pohybu a sportovních aktivit. Díky zapojení komplexních cviků budete tak silní, jak vypadáte, schopní zvládnout jakoukoli fyzickou výzvu, která se vám postaví do cesty.
 • Inteligentní program – Built Strong není jen o bezduchém zvedání činek. Celý systém stojí na inteligentním programu, který je navržený tak, aby optimalizoval váš progres pomocí vědecky podložených tréninkových protokolů. Ty se soustředí na vlnění zátěže, periodizaci a správnou techniku jednotlivých cviků, aby dokázali zajistit efektivní nárůst síly, svalové hmoty a celkové kondice. Každá tréninková jednotka je pečlivě naplánovaná s ohledem na vaše cíle a schopnosti.
 • Efektivní a časově nenáročný trénink – Program Built Strong je navržený tak, aby byl maximálně efektivní a šetřil vás čas. Tradiční, z kulturistických metod vycházející programy, často zahrnuje dlouhé, vyčerpávající tréninky, které se zaměřují na individuální svaly, což vede k nutnosti trávit v posilovně dlouhé hodiny. Na druhou stranu Built Strong využívá komplexní cviky a tréninkové techniky, které několik svalových skupin současně, což vám umožní dosáhnout vynikajících výsledků během kratších, efektivnějších tréninků.
 • Přenos do skutečného světa – Zatímco tradiční kulturistické a od nich odvozené metody kladou primární důraz na estetiku, Built Strong se soustředí na funkční hypertrofii, která vám pomůže zesílit, čímž zlepší váš výkon v každodenních aktivitách, sportu a dalších fyzických aktivitách. Ať už je vaším cílem zvedat těžké věci, účastnit se sportovních aktivit, nebo se jednoduše hýbat a vypadat dobře, Built Strong vás vybaví silou, kterou budete potřebovat.
 • Dlouhodobá prevence zranění – Built Strong vám pomůže nejenom s rozvojem svalů a síly, ale také vede k dlouhodobé prevenci zranění. Tím, že se soustředí na správnou techniku a vyvážený růst svalů pomáhá zlepšit stabilitu kloubů, sílu pojivové tkáně a kvalitu držení těla. To pomáhá snížit riziko zranění spojované s dysbalancí a přetížením. Kromě toho tento program také pomáhá vzdorovat s věkem spojené ztrátě svalové hmoty.

Připojte se k nám na tomto jednodenním semináři a objevte tajemství funkčního dýchání. Program Oxygen Advantage vytvořil Patrick McKeown, mezinárodně uznávaný expert na dechové techniky a osobní žák Dr. Buteyka, na základě svých zkušeností z práce s tisícovkami klientů, od kancelářských zaměstnanců, až po olympijské atlety. Techniky, které se naučíte nevyžadují žádné speciální pomůcky ani náčiní, takže je budete moci snadno zařadit do svého stávajícího tréninku a životního stylu. Tyto vědecky podložené a zároveň jednoduché techniky vám pomohou zbavit se pocitu dušnosti, zlepšit kvalitu spánku, stejně jako zvládat chronickou úzkost a stres. Inspirovaný svými zkušenostmi bývalého astmatika a prací, kterou udělal aby pomohl sportovcům a lidem trpícím astmatem dosáhnout lepší kondice, vytvořil Patrick program, který vám otevře bránu k vašemu zdravějšímu, štíhlejšímu a silnějšímu já.

Co se naučíte?

Oxygen Advantage je praktický seminář v jehož průběhu se zaměříme na jednotlivé techniky, které vám pomohou obnovit kvalitu vašeho dýchání. To neznamená, že bychom zcela ignorovali teorii, pouze fakt, že se v jeho průběhu zaměříme více na praktické zvládnutí jednotlivých technik než vědecké studie, které je doprovází. A co přesně se během těchto šesti hodin naučíte?

 • Základní principy, metody a koncepty, na kterých je Oxygen Advantage postaveno
 • Jak měřit BOLT skóre a získat tak přehled o tom jak dobré jsou vaše dechové návyky
 • Funkční dechové techniky pro obnovu vašeho zdraví, úlevu od stresu a lepší spánek
 • Techniky pro simulaci tréninku ve vysoké nadmořské výšce, které vám pomohou překonat stávající limity vaší kondice
 • Pokročilé dechové techniky pro kontrolu projevů astmatu, lepší soustředění a vyvolání hormetického stresu
 • Tréninkové programy na základě vašich cílů a aktuálního BOLT skóre
 
Všichni účastníci  obdrží kompletní manuál a certifikát o účasti.
 

Termíny

Z důvodu opatření vlády v souvislostí s epidemií COVID – 19 nejsou v současnosti vypsány žádné semináře.

Cena semináře: 1499 Kč
Cena semináře + kniha Oxygen Advantage: 1788 Kč

Máte otázky?

Máte nějaké přání nebo dotaz? Neváhejte se na mě obrátit pomocí formuláře níže. Odpovím vám v nejbližším možném termínu.